Blog > Komentarze do wpisu
TVP znów zadrwiła z kibiców

Właśnie TVP1 przerwała transmisję sprintów Pucharu Świata w Sztokholmie, gdy tylko Justyna Kowalczyk zakończyła swój bieg w finale B. TVP nie pokazała finału A. Trwałoby to pięć minut dłużej!

Szacunek, że pokazali, ale skandal, głupota, niezrozumienie sportu, że nie dokończyli.

Kowalczyk w Pucharze Świata

Przecież z finału A dowiedzielibyśmy się, ile Justyna, dwukrotna mistrzyni świata, medalistka olimpijska, fenomen, nasza gwiazda, będzie miała straty do liderki Pucharu Świata - Słowenki Petry Majdić. Wynik tego finału może zdecydować, czy Polka po raz pierwszy w historii zdobędzie najważniejsze trofeum w narciarstwie.

Jak można nie dać kibicom szansy na dowiedzenie się tego wszystkiego! Niedawno TVP2 nie pokazała i nie poinformowała o tym, kto wygrał w walce o ćwierćfinał w meczu Ligi Mistrzów Roma - Arsenal. To był ten sam brak zrozumienia zasad sportu. Robert Korzeniowski mówił wtedy, że coś takiego się już nie powtórzy.

Czy Polsat przerwie transmisję z GP Australii w Melbourne, gdy na pierwszym zakręcie - nie daj Boże - rozbije się Robert Kubica.

Majdić w finale A wygrała. Kowalczyk ma do niej 115 punktów straty i będzie walczyć w piątek, z wielkimi szansami na pokonanie Słowenki.

środa, 18 marca 2009, radoslawleniarski

Polecane wpisy

  • Wielkie zniszczenia u Nicka Heidfelda

    W czasie wyścigu w Melbourne nie mogłem zrozumieć, jakim cudem Nick Heidfeld był aż dwie sekundy wolniejszy od Witalija Pietrowa. Gdy zaraz za metą usprawiedliw

  • Dla przyszłych dziennikarzy F1

    Red Bulla wpadł na nowy pomysł , o którym warto powiadomić, choć intencja promocyjno-reklamowa RB jest oczywista. Mistrzowie świata szukają kandydatów na report

  • Co zniechęca profesjonalistów do Bahrajnu

    Wczoraj rozmawiałem z Ziggim Rozalskim, współpromotorem Tomasza Adamka, najlepszego polskiego pięściarza. Podkreślał, że jego przyjaciel będzie walczył o tytuł

Komentarze
2009/03/18 18:00:52
A kto to k**** ogląda?
-
2009/03/18 18:07:41
ciekawa do kogo z pretensjami trzeba isc.do kaczynskich znowu?niech wuje z wyborczej radza odpowiedziec.pozdro.
-
2009/03/18 19:36:40
Wpadki są cyklicznie. Mogę polecić inny tekst - 3sekundy.blogspot.com/2009/01/czy-na-woronicza-ktokolwiek-mysli.html . I podejrzewam, że nic się w temacie zawalanych transmisji nie zmieni niestety - taka stacja i jej specyfika...
-
tolep
2009/03/18 21:41:08
To samo napisałem już na blogu red. Wołowskiego:

Teleexpress był prawdopodobnie znacznie ciekawszy i - cokolwiek to znaczy - bardziej misyjny. Kogo obchodzi bieg jakichś nikomu nieznanych zawodniczek, choćby i w finale A? Przecież to nudne jest. Podkreślam: mówię o samym oglądaniu biegu.

Tu dla Jana Kowalskiego, niestałego kibica, istotny był tylko wynik, a nie obraz panienek, w dodatku ubranych od stóp do głów, wykonujących jakieś śmieszne ruchy.

F1 to jednak co innego - jako dyscyplina mają u nas wciąż ogromną popularność i z pewnością wielokrotnie więcej widzów TVP1 potrafi powiedzieć, kim był Niki Lauda niż kim jest Virpi Kuitunen czy inna Petra jakaś tam...

Cytuję: "Majdić w finale A wygrała. Kowalczyk ma do niej 115 punktów straty i będzie walczyć w piątek, z wielkimi szansami na pokonanie Słowenki."
I tylko to jest istotne, można powiedzieć to w Teleexpressie, a nie pokazywać cały ten bieg nie wiadomo po co, a potem przesuwać całą ramówkę i nieuchronnie coś z niej wyrzucić.

To jest TVP1, a nie jakiś kanał sportowy.